KONTAKTI:

SIA "AstroStars"

 

Privātprakse: Rīgā, "Hotel de Rome", Kaļķu ielā 28, 4. stāvs.

 

Tālr.: + 371 28812226.


E-pasts: guna.karklina@astrologuasociacija.lv

 
Skype: guna.karklina

 

Varat man rakstīt arī: Draugiem.lv vai Facebook

 

(Konsultācijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Citējot vai izmantojot kaut ko no šiem tekstiem publikācijās, lūdzu, saskaņojiet ar mani rakstiski.
Paldies par sapratni!

Īpašuma sadala un tiesu darbi. Kā īstajā brīdī ielēkt īstajā vilcienā.

(Rakstīts - 15.12.2009.)

Dzīvoju daudzus gadus itin omulīgi un bezrūpīgi, bet pienāca brīdis, kad bija jāuzņemas dzimtas īpašuma jautājuma risināšana. Tā – „pa smago”, ar tiesāšanos, mantas dalīšanu, dokumentu kārtošanu iestādēs u.tt. Pēc pilnas programmas. Saturns manā horoskopā tieši to visu arī iezīmē, plus Vēža zīmes ietekme, plus aktīva ceturtā māja, sīkākās detaļās neizplūdīšu.

Vispirms par tiesu darbiem.

Juriste man laba, pieredzējusi tādās lietās, ātri sagatavoja dokumentus iesniegšanai tiesā. Pati es tajā laikā astroloģiju vēl knapi biju sākusi mācīties. Aizeju pie savas skolotājas Māras Ošurokas, lai apskatās, kad labāks laiks prasības iesniegšanai. Māra saka: jāpagaida, tagad retrogrāds Merkurs, vēl dažas ne visai veiksmīgas kombinācjas, neies viss raiti. Bet jāgaida būtu vismaz pāris nedēļas. Ko teikšu juristei, kas savu darbu jau izdarījusi? Astrologs man neiesaka? Nu, lai iet, kā iet, nodomāju. Pēc kāda laika pastkastītē bieza vēstule no tiesas: Jūsu prasība atstāta bez virzības tāpēc, ka... tāpēc... Mana juriste izbrīnā un nesaprašanā. Cik viņas praksē nav bijis līdzīgu lietu, viss gājis kā pa diedziņu! Labi. Sagatavoja papildinājumus. Bet šajā reizē izvēlējāmies patiesi labvēlīgu iesniegšanas dienu. Tiesāšanās gan ilga gandrīz divus gadus, bet beigās es vinnēju. Viennozīmīgi.

Nākamais posms visā šajā lietā bija īpašuma sadale.

Es jau gudrāka, drusku pamācījusies biju, izvēlējāmies darījumam piemērotu laiku, kad man veiksme juridiskās un īpašumu lietās. Nebija jau viegli pie sarunu galda tieši tajā konkrētajā brīdī (dienā un stundā) sapulcēt advokātu, notāru un vairākas iesaistītās puses. Bet izdevās! Visā pasākumā bija strīdīgs punkts, un es iepriekš savam advokātam biju teikusi: ja pretējā puse nepiekritīs, tad darījums nenotiks. Piekrita! Vēl nebija pagājusi ne stunda, kad visi dokumenti jau bija parakstīti.

Morāle?

Zvaigznes nemelo un palīdz. Ir tikai viena lieta – mēs nekad neuzzināsim kā būtu, ja būtu bijis citāk.