KONTAKTI:

SIA "AstroStars"

 

Privātprakse: Rīgā, "Hotel de Rome", Kaļķu ielā 28, 4. stāvs.

 

Tālr.: + 371 28812226.


E-pasts: guna.karklina@astrologuasociacija.lv

 
Skype: guna.karklina

 

Varat man rakstīt arī: Draugiem.lv vai Facebook

 

(Konsultācijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Citējot vai izmantojot kaut ko no šiem tekstiem publikācijās, lūdzu, saskaņojiet ar mani rakstiski.
Paldies par sapratni!

Jukas darbā. Meklēju astroloģiskās atbildes...

(Rakstīts  30.12.2009.)

Jau kādu laiku daudz cilvēku īpaši vēlas konsultēties par darba jautājumiem – kas nu kuram rādās: vai doties plašajā pasaulē, vai meklēt iespējas tepat latvju zemē. Un atkal jau pēc principa – katrs pats sev tuvākais – gribas sagrupēt vienkopus interesantākos atgadījumus, ko pašai nācies piedzīvot. Kādus „jociņus” planētas ar mani izspēlējušas tieši darba lietās.

Uzņēmumi, kuros tas noticis, laiks un darbojošās personas paliek anonīmas. Tikai – planētas+situācijas.

Nu, ļoti slikts, „kvadrātains” Urāns 6. mājā.

Ir skaista vasara, tā ap Jāņiem, cilvēki no karstās saules un vakaru tvanīgās tveices staigā tādi apskurbuši, mazliet lēnīgi. Sasniegt darbu dižākās virsotnes neviens netiecas, vien sapņo kā ātrāk nokļūt pie jūras vai kādas citas daudzmaz cienījamas platības ūdenskrātuves. Es pošos godam nopelnītā atvaļinājumā. Nu, sakiet, kādas tur domas par nejauko Urānu sestajā mājā, ja darba frontē viss mierīgi, cilvēki bauda atvaļinājumus, dzīve rit nesteidzīgi? Ļaujos noticēt, ka nekādas peripetijas uz mani neattiecas, turklāt, paskatoties kādu periodu uz priekšu, šī spriedze darba mājā jau visai drīz beidzas. Ka tik’ ne tā? Dienu pirms mana atvaļinājuma sākuma uzņēmuma vadība pēkšņi paziņo, ka mūsu struktūrā tiek mainīta vadība. Mainās mans status un ne uz to labāko pusi. Kad atgriežos no atvaļinājuma, viss ir citādāk. Ne tā, kā būtu gribējies.

Saturna kvadrāts ar Venēru.

Tajā gadā solārhoroskops rādīja, ka naudas lietās viss ritēs diezgan normāli, vien visas sasaldētājs Saturns veidoja sliktu aspektu pret Venēru. Kā tad! Jau pašā gada sākumā pilnīgi neizprotamu iemeslu dēļ sāka kavēties maksājumi, un tam it kā nebija nekādu objektīvu iemeslu, krīze vēl nebija uzņēmusi apgriezienus. Tā arī nācās dzīvot, katru reizi domājot: būs vai nebūs? Kāda aizķeršanās šoreiz? Personīgais bankrots par laimi nepienāca, citi Venēras aspekti un kombinācijas bija labas.

Neptūna opozīcija ar Venēru.

Tajā reizē Neptūna un Venēras kombinācija skāra tieši darba māju. Kas sākās? Vienkārši putra! Kādā reizē ienāca lielāki maksājumi, nekā vajadzētu, kādā – mazāki. Iestājās tāds normāls finanšu haoss.

Slikts Mēness karjeras mājā.

Tajā gadā solārhoroskopā iezīmējās iespējami konflikti ar sievietēm, un šīs kombinācijas skāra tieši darba lietas. „Nebūtu labi, ja Tu strādātu uzņēmumā, kuru vada sieviete,” sacīja pieredzes bagātāki kolēģi. Diemžēl viņiem izrādījās taisnība, zaudēju „krēslu”. Par laimi kombinācijas uz sadarbības lietām ārpus darba bija pozitīvas. Izdzīvoju:). Vēlāk šī kombinācija beidzās, un tagad man vienalga – sieviete vai vīrietis:)

Tāds, lūk, mazs apskatiņš, kā dzīvē var nostrādāt dažas kombinācijas.