KONTAKTI:

SIA "AstroStars"

 

Privātprakse: Rīgā, "Hotel de Rome", Kaļķu ielā 28, 4. stāvs.

 

Tālr.: + 371 28812226.


E-pasts: guna.karklina@astrologuasociacija.lv

 
Skype: guna.karklina

 

Varat man rakstīt arī: Draugiem.lv vai Facebook

 

(Konsultācijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Citējot vai izmantojot kaut ko no šiem tekstiem publikācijās, lūdzu, saskaņojiet ar mani rakstiski.
Paldies par sapratni!

Planētu un zodiaka noslēpumi latviešu astroloģes skatījumā

Latvijā latviešu autoru astroloģijas grāmatu ir maz. Varētu teikt: tikpat kā nemaz. Iesākumā – iemēģināju roku vieglākā žanrā, bet arī šādi vsipārēji skaidrojumi noteikti ir vajadzīgi. Tātad - apgāds „Biznesa partneri" laidis klajā Gunas Kārkliņas grāmatu „Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi".
Autore ir sertificēta, praktizējoša astroloģe un pieredzējusi žurnāliste.

 


„Tas ir gluži dabiski, ka cilvēkam dzīvē vismaz reizi rodas jautājums: kas es esmu? Atbildes var meklēt un atrast pa dažādiem ceļiem. Viens no tiem – astroloģija. Individuālais horoskops, kurā iezīmējas iespējas un riski, kur un kad doties ar „gāzi grīdā", un kad jāpiebremzē," saka grāmatas autore, un uzsver, ka viņas mīļākās astroloģisko konsultāciju tēmas darbā ar klientiem esot: „dzīve un bizness".
Savukārt publiskajā telpā Guna Kārkliņa labprāt nāk klajā ar politiskām prognozēm. Astroloģe pētījusi arī Latvijas pamathoroskopu, Saules aptumsumu ietekmi uz Latvijai svarīgiem vēstures notikumiem, dažādu sociālpolitisku notikumu astroloģiskos fonus. Mediju slejās atrodami viņas veidotie vispārējie horoskopi, un viņas komentāri un skaidrojumi bieži lasāmi astroloģiska satura publikācijās presē.
„Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi" uzrakstīta ikvienam saprotamā formā, un katrs tur var atrast kaut ko sev un par sevi – tostarp jautras un ne tik jautras, bet pamācošas situācijas no dzīves.
Astroloģiju Guna Kārkliņa mācījusies „Horoskopu pasaules" skolā, zināšanas papildinājusi privātās nodarbībās, semināros, pašmācībā un savā privātpraksē. „Tas ir process mūža garumā, kas nekad nebeidzas un, jo vairāk uzzini, jo plašākas tāles paveras, un atkal apzinies, ka patiesībā zini tikai mazu kripatiņu no iespējamā," uzskata astroloģe.
*
„Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi" ir Gunas Kārkliņas otrā grāmata. Pirmais darbs „Klīnika" bija literārs stāsts par teātri, postošu bohēmu un mīlestību.

 

 

Grāmatas autore kopā ar savu astroloģijas skolotāju Māru Ošuroku, "Horoskopu pasaules" vadītāju.